Добрый день.Организация не может начислить материальный ущерб,по 2 ой гр инвалидности.Как правильно начислять материальный ущерб,по производственной трамве.? Где найти специальные утвержденные коэффициенты?
Коротенко Григорий Степанович
Как правильно начислять материальный ущерб, при производственной травме
Салимова Гузал
Авезов Амир
Салимова Гузал
Шамадов ботирали шодманович
Ro'zmetova Gulnoza
Ro'zmetova Gulnoza
Yo"q Hali savolim bor
Karimova Zarina
Ro'zmetova Gulnoza
Ro'zmetova Gulnoza
Karimova Zarina
Ruziqulova Maxpir
Assalomu alaykum meni onam 2 guruh nogironi bolalikdan nogironligi bor. Prezdentning buyrug'i bilan 1-maydan yolg'iz keksalar va nogironligi bor shaxslarga moddiy yordam beriladi degan maqolani o'qidim. Shunda mening onamga ham moddiy yordam beriladimi